Supernatural | Türkiye FanPage Forum

Supernatural-Bir Daha Asla-

Aşağa gitmek

Supernatural-Bir Daha Asla-

Mesaj tarafından DeAn Bir Cuma Ekim 15, 2010 5:29 pmPARANORMAL KÖTÜLÜĞÜN PEŞİNDEKİ İKİ KARDEŞ
Kült dizinin beklenen roman serisi

Sam ve Danin annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafın­dan tam yirmi iki yıl önce öldürülmüştü. O günden sonra Sam ve Danin babası, Amerikanın arka sokaklarında, karanlık köşeler­de yaşayan doğaüstü yaratıklar hakkındaki her şeyi iki kardeşe öğretecekti, nasıl yok edileceklerini de...
Sam ve Dan, New Yorka sıradan bir perili ev olayı için gelmişti. En azından başta böyleydi. Çünkü bir rockçının evinde inleyip duran hayaletten çok daha önemli, büyük ve ölümcül şeyler de olup bitiyordu etrafta. İki üniversiteli öldü­resiye dövülmüştü ve dahası, saldırgan tek kelimeyle 'tuhaftı. New York ger­çeğini bile aşan acayiplikte bir cinayet meselesi de vardı. İki kardeşin, kendi­lerini Edgar Allan Poenun tüyler ürpertici öykülerinden esinlenen bir katliam zinciri içinde bulması uzun sürmedi.
Ele geçirdikleri her ipucu, onları Poe klasiklerinden birine götürüyordu. Şimdi, öykünün sonunu yeniden yazmaları lazımdı. Zira var olan sona göre katil, iki kardeşin işini sonsuza dek bitirecekti.
Sam ve Dan, nasıl öldüreceklerini öğrenerek büyümüştü. Kötülüğün peşine düşecek güce sahiptiler.
"New Yorkun arka sokaklarını hiç bilmesem de, Wİnchester kardeşlerle ken­dimi Bronxun orta yerindeymişim gibi hissettim."
"Supematural hayranlarını ancak bir sonraki romana kadar avutabilecek, so-luksuz bir hikaye."
Keith R.A. DeCandidonun otuzun üzerinde romanı ve birçok hikayesi var. Bronxda doğup büyüyen Keith, halen nişanlısı ve iki çılgın kedisiyle yaşıyor.


Okuyucu notu:Kitap dizinin 2. sezonundan bölüm/ler anlatıyor.Ayrıca kitabın arka kapağında görmezden gelinemeyecek bir hata var:Dean yerine Dan yazıyor.Ama kitabın içinde böyle değil.Neyse,yine de çok hoş bir kitap olduğunu gözden çıkarmamak gerekir ve elbette her Supernatural hayranının okuması gerektiğini düşünüyorum.
İyi okumalar! =))
avatar
DeAn
Avcı
Avcı

Cinsiyet : Kadın
Yaş : 21
Doğum tarihi : 01/01/97
Mesaj Sayısı : 465
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 17/06/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz